Geografický výskyt příjmení

Mapa četnosti příjmení Kňourek a Kňourková v roce 2014

mapa-cetnost-2014-i   Grafické zobrazení četnosti příjmení Kňourek a Kňourková na území České republiky. Článek zobrazuje geografický výskyt příjmení na interaktivní mapě.

Číst dál: Mapa četnosti příjmení Kňourek a Kňourková v roce 2014

Geografický výskyt příjmení v roce 2014

cetnost-tabulka-uvod-2014

   Po čtyřech letech uveřejňnuji podrobný rozbor rozmístění příjmení Kňourek a Kňourková v naší zemi. Zeměpisné rozložení výskytů příjmení je opět rozděleno do oblastí, které představují tzv. obce s rozšířenou působností. Celkem se vyskytuje naše příjmení v 63 takových oblastech.

Číst dál: Geografický výskyt příjmení v roce 2014

Mapa četnosti příjmení Kňourek a Kňourková v roce 2010

cetnost-cr-mapa-opp-s

   Postupně budu uveřejňovat statistiky a přehledy výskytu příjmení Kňourek a Kňourková v České republice. Na mapě jsou barevně rozlišeny výskyty příjmení Kňourek a Kňourková. Uvedené počty zahrnují společně příjmení žen i mužů. V dalších článcích uveřejním zvláštní mapky pro muže i ženy.

Číst dál: Mapa četnosti příjmení Kňourek a Kňourková v roce 2010

Geografický výskyt příjmení v roce 2010

geograf-cetnost-uvodni

   Naše příjmení není po republice rozmístěno pravidelně, ale z větší části je soustředěno do tří oblastí. Uveřejňuji podrobné tabulky s výskytem příjmení Kňourek a Kňourková v naší zemi. Zeměpisné rozložení výskytů příjmení je rozděleno až do tzv. obcí s rozšířenou působností. Celkem se vyskytuje naše příjmení v 64 takových oblastech.

Číst dál: Geografický výskyt příjmení v roce 2010

Kňourkovi ve městech České republiky